Letní příměstský tábor MŠ Dubné 2022

Co jsou příměstské tábory

Příměstské tábory jsou rodiči vyhledávány především za účelem hlídání dětí a mládeže a vyplnění jejich volného času, a to obzvláště během prázdnin, kdy dětem, často z pracovních důvodů, nemají možnost zajistit celodenní péči. Na rozdíl od klasických letních táborů však nenabízejí možnost přespání.

Úvod

Každoročně organizujeme tematicky zaměřené sportovní příměstské tábory o jarních i letních prázdninách. Tam se s láskou denně staráme o vaše děti. Trávíme společně čas plný sportovních aktivit, her a soutěží. Kreativity, turistiky, poznání i kulturních zážitků. K dispozici máme zázemí školky, které využíváme při tvoření, odpočinku a nepříznivém počasí. Cílem ovšem je trávit čas co nejvíce venku. Chceme dostat děti zpět na hřiště, sportoviště a do přírody, aby v sobě znovu objevily radost z pohybu, navázaly nová přátelství a probudily v sobě zájem o svět kolem nás. Rozvíjíme talent, lásku ke sportu a sportovního ducha, protože si myslíme, že děti a pohyb k sobě prostě patří.

Příměstské tábory 2022

Naše tábory pro děti od 4 do 12 let (pro mladší po domluvě)budou probíhat v době letních prázdnin po dobu 6 týdnů a to denně od 7 do 17 hodin. Kapacita tábora v rámci každého týdne je 20 – 25 dětí. Příchod je možný do 8.30 ráno a odchod poté od 15 hodin odpoledne. Veškerý program probíhá pod vedením vyškolených a kvalifikovaných trenérů. Děti mají v ceně zajištěný celodenní pitný režim (voda, šťáva, čaj) a stravování (dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, ovoce a zelenina). Zahrnuto je i vstupné na výletech, exkurze, památky, muzea, koupaliště apod.

Konkrétní program pro každý týden zasíláme e-mailem před začátkem tábora.

Program příměstského tábora 2022

Naše tábory budou sportovně tvořivé a kulturně vzdělávací. Pro každý týden máme vybrané speciální téma. A tomuto tématu jsou pak tematicky věnovány veškeré denní aktivity (soutěže, pohybové hry, výtvarné dílny, exkurze a výlety) tak, aby s ním souvisely a utvářely v daném týdnu kompaktní celek, který umožní vyhodnocení znalostí, dovedností a spolupráce. Děti tedy mají možnost získat odměny za zapojení se do tématu, aby si kromě nezapomenutelných zážitků mohly odnést i něco na památku.

Personální zajištění

Kdo zodpovídá za organizaci tábora?

Povinná i nepovinná výbava dětí na táboře

Povinné dokumenty

Kopie kartičky pojištěnce
Čestné prohlášení rodičů o bezinfekčnosti dítěte (viz. formulář)

Nepovinné dokumenty

Kopie zdravotního stavu při závažných alergiích či nemocech
Kopie předpisu podávání léků či upravené stravy

Povinná výbava

Menší batoh na výlety
Pohodlná, sportovní obuv na ven
Pevná obuv s hladkou podrážkou na sport (pro týdny, kdy děti budou mít ukázky sportů na venkovních sportovištích)
Pevná obuv s podrážkou na vnitřní sportoviště (pro týdny, kdy děti budou mít ukázky sportů v hale)
Domácí obuv do vnitřních prostor
Pohodlné sportovní oblečení (kalhoty, šortky, mikina)
Náhradní oblečení a obuv
Holinky
Pokrývka hlavy (čepice, kšiltovky, klobouky)
Pláštěnka
Láhev na pití
Předepsané léky a pomůcky
Opalovací krém
Repelent
Vlastní ručník (na osušení rukou po mytí – z hygienických důvodů)
Plavky a osušku nebo ručník (pro případ horkých dní máme na zahradě vodu)

Nepovinná výbava

Vlhčené ubrousky
Papírové kapesníčky
Sluneční brýle
Kinedryl (pro cestu autobusem)

Dětem prosíme nedávejte

Elektronická zařízení (mobilní telefon, tablet, multifunkční zařízení, fotoaparát, notebook a další)
Módní doplňky (řetízky, prsteny, náramky a další)
Finanční hotovost vyšší než 100 Kč

Storno podmínky

1. zrušení účasti 30 – 16 dní před začátkem konání tábora: 60% storno poplatek
  2. zrušení účasti 15 – 8 dní před začátkem konání tábora: 70% storno poplatek
  3. zrušení účasti 7 – 1 den před začátkem konání tábora: 80% storno poplatek
  4. zrušení účasti v den začátku konání tábora: 100% storno poplatek

V případě odhlášení dítěte je nutná písemná omluva na e-mail: kancelar@sportklubfame.cz. Na základě data odeslání tohoto e-mailu bude storno poplatek vypočítáván.

Všechna místa jsou obsazena. Děkujeme a těšíme se! 🙂

18.7.2022-22.7.2022