fbpx

Letní příměstský tábor Vila MŠ Srubec

PŘIHLÁŠKA NA TÁBOR

Co jsou příměstské tábory

Příměstské tábory jsou rodiči vyhledávány především za účelem hlídání dětí a mládeže a vyplnění jejich volného času, a to obzvláště během prázdnin, kdy dětem, často z pracovních důvodů, nemají možnost zajistit celodenní péči. Na rozdíl od klasických letních táborů však nenabízejí možnost přespání.

Úvod

Každoročně organizujeme tematicky zaměřené sportovní příměstské tábory o jarních i letních prázdninách. Tam se s láskou denně staráme o vaše děti. Trávíme společně čas plný sportovních aktivit, her a soutěží. Kreativity, turistiky, poznání i kulturních zážitků. K dispozici máme celou vilu, kterou využíváme při tvoření, odpočinku a nepříznivém počasí. Cílem ovšem je trávit čas co nejvíce venku. Chceme dostat děti zpět na hřiště, sportoviště a do přírody, aby v sobě znovu objevily radost z pohybu, navázaly nová přátelství a probudily v sobě zájem o svět kolem nás. Rozvíjíme talent, lásku ke sportu a sportovního ducha, protože si myslíme, že děti a pohyb k sobě prostě patří.

Příměstské tábory 2020

Naše tábory pro děti od 4 do 12 let (pro mladší po domluvě)budou probíhat v době letních prázdnin po dobu 7 týdnů a to denně od 7 do 17 hodin. Kapacita tábora v rámci každého týdne je 20 – 25 dětí. Příchod je možný do 8.30 ráno a odchod poté od 15 hodin odpoledne. Veškerý program probíhá pod vedením vyškolených a kvalifikovaných trenérů. Děti mají v ceně zajištěný celodenní pitný režim (voda, šťáva, čaj) a stravování (dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, ovoce a zelenina). Zahrnuto je i vstupné na výletech, exkurze, památky, muzea, koupaliště apod.

Harmonogram

Předběžný harmonogram týdne (ve formátu PDF)

Program příměstského tábora 2020

Naše tábory budou sportovně tvořivé a kulturně vzdělávací. Pro každý týden máme vybrané speciální téma – zvíře, které se vyskytuje/vyskytovalo v naší přírodě. A tomuto zvířeti jsou pak tematicky věnovány veškeré denní aktivity (soutěže, pohybové hry, výtvarné dílny, exkurze a výlety) tak, aby s ním souvisely a utvářely v daném týdnu kompaktní celek, který umožní vyhodnocení znalostí, dovedností a spolupráce. Děti tedy mají možnost získat odměny za zapojení se do tématu, aby si kromě nezapomenutelných zážitků mohly odnést i něco na památku. Vybranými zvířaty jsou včely, mravenci, vlci, sovy, ryby, medvědi a jeleni.

Trenérky

Kdo se bude o vaše děti starat

Povinná i nepovinná výbava dětí na táboře

Povinné dokumenty

Kopie kartičky pojištěnce
Čestné prohlášení rodičů o bezinfekčnosti dítěte (viz. formulář)

Nepovinné dokumenty

Kopie zdravotního stavu při závažných alergiích či nemocech
Kopie předpisu podávání léků či upravené stravy

Povinná výbava

Menší batoh na výlety
Pohodlná, sportovní obuv na ven
Domácí obuv do vnitřních prostor
Pohodlné sportovní oblečení (kalhoty, šortky, mikina)
Náhradní oblečení a obuv
Holinky
Pokrývka hlavy (čepice, kšiltovky, klobouky)
Pláštěnka
Láhev na pití
Předepsané léky a pomůcky
Opalovací krém
Repelent
Vlastní ručník (na osušení rukou po mytí – z hygienických důvodů)

Nepovinná výbava

Vlhčené ubrousky
Papírové kapesníčky
Sluneční brýle
Kinedryl (pro cestu autobusem)

Dětem prosíme nedávejte

Elektronická zařízení (mobilní telefon, tablet, multifunkční zařízení, fotoaparát, notebook a další)
Módní doplňky (řetízky, prsteny, náramky a další)
Finanční hotovost vyšší než 100 Kč

Lokalita našeho příměstského tábora

Přihlašování

Přihlašovat se můžete přes elektronickou přihláškou níže. K ní pak ještě se začátkem tábora přiložte vyplněné čestné prohlášení


  Přihláška na tábor

  Termíny *


  Kontakty na zákonného zástupce, které je možné použít v případě potřeby:


  Dítě může z tábora/na tábor docházet samo bez doprovodu dospělé osoby

  Dítě budou doprovázet z tábora/na tábor pouze níže uvedené osoby


  Další poznámky


  Přihláška se stává platnou až spolu s uhrazením ceny tábora v plné výši 1.950 Kč na základě faktury, kterou vám vystavíme